top of page

Global Money Week 2024

З 18 до 24 березня 2024 року Україна та світ відзначає Всесвітній тиждень грошей (англ. Global Money Week 2024). Це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості.

Студенти ДФКЕІТ (відділення економіки) взяли активну участь в заходах, які присвячені цій події:

- прийняли участь в національному конкурсі постерів із соціальної реклами «Мистецтво надійних паролів»;

- відвідали години спілкування за темою "Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час" та "Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє", де аналізували правила безпечних фінансових операцій онлайн, ризики можливого платіжного шахрайства та способи захисту своїх персональних даних в Інтернеті.

Такі заходи допоможуть сфокусуватися на безпечному управлінні грошима та визначити важливість відповідального та інформованого ставлення до особистих фінансів, усвідомлення потенційних фінансових ризиків та вміння захищати свої гроші.14 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page