top of page

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Стаття 59. Професійний розвиток та підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників

1. Професійний розвиток педагогічних і науково-педагогічних працівників передбачає постійну самоосвіту, участь у програмах підвищення кваліфікації та будь-які інші види і форми професійного зростання. Заклади освіти, в яких працюють педагогічні та науково-педагогічні працівники, сприяють їхньому професійному розвитку та підвищенню кваліфікації.

(Закон України “Про освіту”)

 

Стаття 24. Атестація, підвищення кваліфікації та сертифікація педагогічних і науково-педагогічних працівників

2. Щорічне підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти здійснюється відповідно до Закону України "Про освіту". Загальна кількість академічних годин для підвищення кваліфікації педагогічного, науково-педагогічного працівника закладу фахової передвищої освіти впродовж п’яти років не може бути меншою за 120 годин, з яких певна кількість годин обов’язково має бути спрямована на вдосконалення знань, умінь і практичних навичок у роботі із студентами з особливими освітніми потребами та дорослими студентами.

(Закон України “Про фахову передвищу освіту”)

 

3. Метою підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників є їх професійний розвиток відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти.

(Постанова КМУ “Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”)

Положення про підвищення кваліфікації в ДФКЕІТ
Планування та організація підвищення кваліфікації в ДФКЕІТ
Орієнтовний план підвищення кваліфікації на 2024 рік
Плани підвищення кваліфікації в ДФКЕІТ
bottom of page