top of page
Opened-Books-1.png

Школа педагогічної майстерності

Навчання, обмін досвідом, вдосконалення навичок педагога

Школа педагогічної майстерності

11 грудня 2023

Засідання школи Педагогічної майстерності

Традиційно розглянули два питання:

1. Вчимось - Заповнюємо академічний журнал: вимоги, помилки, враховуємо дистанційне (змішане навчання), особливості заповнення для загальноосвітніх предметів і освітніх компонентів (доповідач - методист коледжу Сальникова О.Л.);

2. Ділимось досвідом - Цифрові інструменти супроводу лекційного матеріалу при дистанційному (змішаному) навчанні (доповідач - завідувач навчально-методичного кабінету Попович О.М.)

18 грудня 2023

Засідання школи Педагогічної майстерності

на виконання рішення педагогічної ради голова ЦК економічних дисциплін Коміссарова І.В. та викладач комісії Гориславець Ю.О. представили розширену доповідь  - з досвіду проєктної діяльності комісії “Технологія проєктного навчання”

20 грудня 2023

Засідання школи Педагогічної майстерності

викладач комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичного виховання  Саєнко А.І. опрацював нормативні документи, підготував цікавий матеріал і виступив як викладач та як фахівець - правознавець з питання “Академічна доброчесність”.  Питання дуже важливе, проблемне. Кожен раз його обговорення викликає суперечки, нові питання та нові враження. І тривоги нас у спілкуванні не зупинять)))

24 січня 2024

Засідання школи Педагогічної майстерності

Опрацювали питання  “Облаштовуємо зручний клас”.  Завідувач навчально - методичного кабінету Попович О.М. запропонувала заходи та інструменти, які дозволять прибрати обтяжливі елементи в організації роботи Classroom і покращити взаємодію зі здобувачами освіти, надала приклади структури класу, який відповідає структурі робочої програми або календарно-тематичного плану (для зручності було записано навчальне відео)

bottom of page