top of page
Opened-Books-1.png

Школа педагогічної майстерності

Навчання, обмін досвідом, вдосконалення навичок педагога

Школа педагогічної майстерності

11 грудня 2023

Засідання школи Педагогічної майстерності

Традиційно розглянули два питання:

1. Вчимось - Заповнюємо академічний журнал: вимоги, помилки, враховуємо дистанційне (змішане навчання), особливості заповнення для загальноосвітніх предметів і освітніх компонентів (доповідач - методист коледжу Сальникова О.Л.);

2. Ділимось досвідом - Цифрові інструменти супроводу лекційного матеріалу при дистанційному (змішаному) навчанні (доповідач - завідувач навчально-методичного кабінету Попович О.М.)

доповідь з досвіду проєктної діяльності комісії “Технологія проєктного навчання”

18 грудня 2023

Засідання школи Педагогічної майстерності

на виконання рішення педагогічної ради голова ЦК економічних дисциплін Коміссарова І.В. та викладач комісії Гориславець Ю.О. представили розширену доповідь - з досвіду проєктної діяльності комісії “Технологія проєктного навчання”

Саєнко А.І. про академічну доброчесність

20 грудня 2023

Засідання школи Педагогічної майстерності

викладач комісії соціально-гуманітарних дисциплін та фізичного виховання  Саєнко А.І. опрацював нормативні документи, підготував цікавий матеріал і виступив як викладач та як фахівець - правознавець з питання “Академічна доброчесність”.  Питання дуже важливе, проблемне. Кожен раз його обговорення викликає суперечки, нові питання та нові враження. І тривоги нас у спілкуванні не зупинять)))

24 січня 2024

Засідання школи Педагогічної майстерності

Опрацювали питання  “Облаштовуємо зручний клас”.  Завідувач навчально - методичного кабінету Попович О.М. запропонувала заходи та інструменти, які дозволять прибрати обтяжливі елементи в організації роботи Classroom і покращити взаємодію зі здобувачами освіти, надала приклади структури класу, який відповідає структурі робочої програми або календарно-тематичного плану (для зручності було записано навчальне відео)

image.png

16, 21 травня 2024

Засідання школи Педагогічної майстерності

Опрацювали питання:

  1. Оформлення текстових і графічних документів  - згадуємо вимоги стандартів, готуємось до дипломування:  завідувач навчально-методичного кабінету Попович О.М. представила основні правила оформлення навчальних документів відповідно до ГОСТ 2.105-95 і ДСТУ 3008-2015 та Стандарту ДФКЕІТ

  2. Робота з платформою plag.ua - перевірка на плагіат: голова ЦК економічних дисциплін Коміссарова І.В. презентувала сервіс для перевірки на плагіат -  plag.ua, надала алгоритм реєстрації і процедуру перевірки. Продемонструвала роботу сервісу.

bottom of page