top of page
Тренування з безпеки в коледжі

БЕЗПЕКА
Служби охорони праці, безпеки життєдіяльності,
цивільного захисту та протипожежної безпеки

     У відповідності до чинного законодавства України про освіту, середню, професійну та фахову передвищу освіту, про працю, регуляторних актів, постанов Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства освіти і науки України, інших міністерств, комісій та урядових структур, Дніпропетровської обласної ради та Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, Дніпровської міської ради в закладі освіти створено та забезпечено постійне функціонування служб з охорони праці та безпеки життєдіяльності, протипожежної безпеки, цивільного захисту населення від природніх та техногенних катастроф.

КІБЕРБЕЗПЕКА

Кібербулінг – це цькування із застосуванням цифрових технологій. Кібербулінг може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах і мобільних телефонах, зокрема через: 

  • поширення брехні чи розміщення фотографій, які компрометують когось у соціальних мережах;

  • повідомлення чи погрози, які ображають когось або можуть завдати комусь шкоди.

Міністерство цифрової трансформації у співпраці з ЮНІСЕФ та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Координаційного центру з надання правової допомоги та Міністерства юстиції України випустило чат-бот "Кіберпес". У чат-боті можна дізнатись про те, як діяти дітям, батькам і вчителям у разі кібербулінгу. 

 

Чат-бот у Telegram і Viber допоможе дізнатись, як визначити кібербулінг, як самостійно видалити образливі матеріали з соціальних мереж, а також куди звертатись за допомогою.

У чат-боті "Кіберпес" можна знайти інформацію про те:

  • що таке «кібербулінг» та як він проявляється;

  • як визначити контент, що містить кібербулінг;

  • що робити, якщо вас кібербулять;

  • як видалити матеріали, що містять кібербулінг;

  • як попередити кібербулінг;

  • як не бути кібербулером.

Міністерство освіти і науки України безпека дітей в інтернет
Громадська організація стоп секстинг
bottom of page