top of page
  • dfkeit2022

Фортеця енергетиків тренується - воля гартується

Напередодні свят в Дніпровському фаховому коледжі енергетичних та інформаційних технологій відбулася урочиста передача клейнодів рою та посвята до команди джур "Фортеці енергетиків" студентів І курсу.

Досвідчені джури довели молодшим обранцям важливість гри "Сокіл" ("Джура"), передали символи рою та зазначили, що виховання патріотизму, мужності та витривалості серед студентської молоді коледжу - головні пріоритети сьогодення.

Жодні урочистості не обходять гості, щиро вдячні за проведений козацький обряд посвяти справжньому козаку Віталію, керівнику гуртка Осередку Козацького Традиційного Бойового Мистецтва "Спас" - "Спас-Яструб" 🦅.

Мужність, впевненість, професійність та відкритість гурту підкреслили важливість військово- патріотичної спрямованості гри "Сокіл"( Джура") та формування національної ідентичності.

"Фортеця енергетиків тренується - воля гартується".

Кожен наближає Перемогу на своєму фронті. Ми, ДФКЕІТ, впевнено крокуємо до Перемоги, виховуємо патріотичну свідомість та спортивний дух молоді.

Слава Україні 💙💛30 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

З Міжнародним днем рідної мови!

Мову чудову, глибинне і пружне слово, немов гостру зброю, дав нам народ. Дав цю мову і наказав свято оберігати її чистоту, збагачувати і відшліфовувати до блиску, до гостроти разючої. Тож борімося за

bottom of page