top of page

ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

ДТЕК Придніпровська ТЕС - наші надійні партнери та потенційні роботодавці для випускників коледжу!

ДТЕК Придніпровська ТЕС - наші надійні партнери та потенційні роботодавці для випускників коледжу!

Круглий стіл з представниками закладів освіти Дніпра

На Придніпровській ТЕС завжди раді молодим фахівцям!
Нещодавно ми провели круглий стіл з представниками 11-ти навчальних закладів Дніпра. Обговорили з освітянами можливості практики з подальшим працевлаштуванням для студентів.
Наше підприємство пропонує великий спектр виробничих професій: тут буде цікаво не лише власне енергетикам. На станції можна працювати електромонтером, кранівником, слюсарем, комп'ютерним інженером, а також машиністом тепловоза та на інших залізничних професіях. 
Задекларували, що готові брати на практику студентів 3-4 курсів, аби інтегрувати їх в реальну роботу енергетичного підприємства.
Акцентували, що робота на Придніпровській ТЕС – це:
1. Високий стандарт професійної підготовки: якісне навчання студентів та практичні навички, що відповідають сучасним вимогам галузі.
2. Можливості стажування та практичної роботи: багато студентів, які пройшли стажування на нашому підприємстві, змогли успішно працевлаштуватися та розвиватися у галузі електроенергетики.
3. Менторство та кар'єрний розвиток: наші енергетики з радістю виступатимуть в ролі наставників на шляху досягнення успіху в галузі.
4. Застосування знань у реальних проектах: цінний практичний досвід та змогу побачити, як власні ідеї та робота можуть вплинути на розвиток енергетичної галузі.
Будемо надалі обмінюватися досвідом та знаннями з навчальними закладами міста, обговорювати актуальні теми у галузі енергетики, організовувати екскурсії. Сподіваємося, що тісна співпраця з навчальними закладами міста підтримає розвиток молодих фахівців-енергетиків та сприятиме інноваціям у сфері виробництва електроенергії!
І якщо ви студент, який шукає собі місце для стажування або першої роботи – звертайтеся, будемо щиро раді!

Лілія, +38 (095)-233-10-47

bottom of page