top of page

АТЕСТАЦІЯ

атестаційна комісія

Стаття 50. Атестація педагогічних працівників

    1. Атестація педагогічних працівників - це система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників.

    2. Атестація педагогічних працівників може бути черговою або позачерговою. Педагогічний працівник проходить чергову атестацію не менше одного разу на п’ять років, крім випадків, передбачених законодавством.

 

(Закон України «Про освіту»)

На допомогу викладачу, що атестується

Окремі питання атестації педагогічних працівників - коротко про головне

ВИЗНАЧЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ

УВАГА!!!

Для подання педагогічними працівниками, які атестуються, документів (у разі подання в електронній формі) визнана електронна пошта popovich.oksana@dfkeit.com (Наказ директора від 11.10.2023 №171-к)

 

Педагогічний працівник, який атестується, може подати до атестаційної комісії документи в паперовій або електронній формі. Електронний варіант документів (формат PDF, кожен документ в окремому файлі) надсилається на адресу електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів в електронній формі з підтвердженням про отримання. (п.5 Розділ ІІІ Положення про атестацію педагогічних працівників, затверджений наказом МОНУ від 09.09.2022 №805)

Подати документи в електронній формі з підтвердженням про отримання

інформаційний порадник від Українського інституту розвитку освіти

bottom of page