top of page

Майбутня еліта у галузі економіки

В Дніпровському фаховому коледжі енергетичних та інформаційних технологій з 22.06 по 28.06.2024 року відбулась атестація здобувачів фахової передвищої освіти, що навчались за освітньо-професійною програмою Економіка підприємства, спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Студенти групи Е-21 успішно склали кваліфікаційний іспит з фахових дисциплін, незважаючи на вимкнення світла та постійні повітряні тривоги.

Під час проведення кваліфікаційного іспиту здобувачі фахової передвищої освіти продемонстрували теоретичні та практичні знання з організації та ведення підприємницької справи, набуті компетентності у визначених пріоритетних напрямах з організації бізнесу, прийнятті ефективних підприємницьких рішень, навички використання набутих знань у практичних та ситуаційних завданнях.

З успішною здачею кваліфікаційного іспиту студентів привітала голова комісії Козлова Ольга Вікторівна – заступник голови Лівобережної адміністрації Дніпровської міської ради.

Пишаємось нашими студентами-випускниками і бажаємо не зупинятись на досягнутому, сміливо йти вперед, не боятися перешкод і націленості тільки на високий результат!25 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page